Ošetrenie tváre a dekoltu

NOVINKA Rádiofrekvencia

Monopolárna rádiofrekvencia
Väčšia hĺbka prieniku – elektródy sú od seba významne vzdialené. Využitie nachádza pri väčších prístrojoch v dermatológií a flebológií. Používajú sa ablatívne aj neablatívne. Indikáciami sú predovšetkým cievne abnormality, hĺbkový resurfacing, liečba kŕčových žíl (endovenózna ablácia) a redukcia podkožného tuku.

Bipolárna a tripolárna rádiofrekvencia
Prienik je predovšetkým na úrovni pokožky a čiastočne zamše – elektródy sú blízko seba v rámci jednej hlavice. Je vhodná pre profesionálnu salónnu starostlivosť. Pôsobí predovšetkým na obnovu kolagénových vlákien – pevnosť a pružnosť kože – a má okamžitý účinok. Vďaka veľkosti hlavice je možné použitie aj okolo očí, úst a nosa.

Rádiofrekvenčný neinvazívny resurfacing tváre
Táto téma sa objavila na prelome tisícročia najskôr v USA, ale behom niekoľkých rokov sa stala doslova hitom špeciálneho kozmetického ošetrenia.

60 min

38 €

NOVINKA Rádiofrekvencia základné ošetrenie tváre

Porvchové čistenie pleti, peeling podľa typu pleti, ošetrenie rádiofrekvenciou, krém podľa typu pleti.

Rádiofrekvencia k GIGI kozmetike

45 min

20 €

NOVINKA Rádiofrekvencia základné ošetrenie tváre, krku

Porvchové čistenie pleti, peeling podľa typu pleti, ošetrenie rádiofrekvenciou, krém podľa typu pleti.

Rádiofrekvencia k GIGI kozmetike

45 min

22,50 €

NOVINKA Rádiofrekvencia základné ošetrenie tváre, krku, dekoltu

Porvchové čistenie pleti, peeling podľa typu pleti, ošetrenie rádiofrekvenciou, krém podľa typu pleti.

Rádiofrekvencia k GIGI kozmetike

45 min

25 €

DERMABOTEXÍN KÚRA

Prípravky rady DermaBotexínu obsahujú látku podobnú botuloxinu s názvom oligobotexín.

 • uvoľňuje napätie mimických vrások
 • vyhladzuje a znižuje hĺbku vrások
 • vhodné pre prvé mimické vrásky

60 min

39 €

GENTLEMAN'S FACE - pánske ošetrenie

Detoxikačné ošetrenie pánskej pleti zahŕňa všetko, čo potrebujete. Uvedomujeme si, že svoj čas radšej trávite pri športových aktivitách a tak sa stačí svojej tvári povenovať 1 h do mesiaca (to sa Vám povenujeme my)

60 min

25 €

Ošetrenie galvanickou žehličkou

Galvanická žehlička je prístroj, ktorým sa dá pleť dokonale hĺbkovo vyčistiť, zjemniť nežiadúce vrásky, pigmentové škvrny a vyživiť spodné vrstvy tkaniva, kde sa tvoria nové bunky. Galvanická žehlička je jedným z najlepších spôsobov ako môžete svoju pleť udržať mladú a to bez chirurgického zákroku.

Doporučuje sa na:

 • čistenie pleti
 • vklepávanie výživných látok do pokožky
 • vyhladenie vrások
 • odstraňovanie škvŕn a bielenie pleti
 • liečba akné
 • ošetrenie citlivej pleti
 • detoxikácia pleti

60 min

22 €

Ultrazvukové čistenie pleti – skin scruber

– je čistenie pleti, pri ktorom sa pleť čistí bez naparovania a bolestivého vytláčania. Vhodné pre citlivú pleť, ideálne, keď máte ťažkosti s olupovaním pleti a potrebuje výživu, hydratáciu a regeneráciu

– je príjemné, nenáročné s okamžitým viditeľným účinkom

50 min

23 €

Vyhladzujúce peelingové ošetrenie tváre (protivráskové)

29 €

Nutri-peptide ošetrenie

Nová generácia biomimetických peptidov, inovatívny transportný systém a fotomodulácia t.j. premena svetelnej energie na bunkovú energiu pre vitalitu, omladenie a jas pleti.

80 min.

39 €

Aróma ošetrenie tváre a masáž chrbta

60 min

35 €

DOTYK LOTUSU

Je ošetrenie určené pre mladú ženu, ktorá prvýkrát navštívi kozmetický salón. Odstraňuje komedóny a eliminuje ich tvorbu, uzatvára póry a čistí pokožku. Zanecháva pleť čistú, sviežu, výsledky sú viditeľné okamžite.

65 min

22 €

NUTRILON

(extra výživné ošetrenie)

Špeciálne výživné ošetrenie s gumovacím peelingom, je určené hlavne pre suchú a dehydratovanú pleť predovšetkým v období zimných dní, kedy je naša pleť vystavovaná extrémnym teplotným zmenám.

60 min

26 €

FLASH BEAUTY

(expresné ošetrenie)

Ošetrenie pleti špeciálnou peelingovou maskou s rýchlym skrášľujúcim účinkom. Vhodné pre klientky, ktoré potrebujú dosiahnuť výrazný efekt v krátkej dobe.

30 min

15,50 €

CHROMATIS

(ošetrenie vhodné pre všetky typy pleti)

Kozmetické ošetrenie má za úlohu upokojiť citlivú pleť, zároveň redukovať prejavy začervenania a nedostatku komfortu. Špeciálna krémová maska má exkluzívnu textúru, protizápalové, hydratačné a vyhladzujúce účinky.

60 min

26 €

POHLADENIE LOTUSU

Maximálne relaxačné a uvoľňujúce ošetrenie pre pleť. Toto ošetrenie poskytuje 4 varianty: hydratačné, okysličujúce, protivráskové a regeneračné. Súčasťou ošetrenia je jemný peeling, masáž a maska podľa individuálnych potrieb zákazníka.

45 min

22 €

INTENSIVE SMOOTHING

(vyhladzujúce peelingové ošetrenie)

Toto ošetrenie využíva efekt vyhladzujúceho chemického peelingu. Je určené pre všetky typy pleti okrem citlivej. Po ošetrení je pleť viditeľne omladená, nerovnosti na pleti sú vyhladené a tým je zjednotený jej tón. Masáž profesionálnymi pomôckami RIDOKI stimuluje pleť a znásobuje efekt vyhladzujúceho peelingu.

75 min

28 €

PRO DENSIFIANCE

(protivráskové ošetrenie)

Dodá pleti rovnomerný tón, pevnosť a odhalí jej mladistvý vzhľad. Pomáha zrelej pleti znovu získať svoj objem, jednotný tón a pevnosť, a to aj vďaka synergickému pôsobeniu, ktoré zabezpečí obnovenie zdravej štruktúry pleti a dlhotrvajúci účinok.

75 min

33,50 €

FACE PRINT MASKS

Pri ošetrení kopírujúcimi maskami sa používajú jedinečné phytokorálové masky. Ide vždy o ošetrenie 2 v 1, ktoré kombinuje ošetrujúce a skrášľujúce účinky. Môžete si vybrať z nasledujúcich variant:

Vitamínová: zlupovacia maska s obsahom aktívnych zložiek, prispôsobená pre potreby mdlej a unavenej pleti. Poskytuje spoločne príjemný pocit a cielené ošetrenie. Pleti navracia stratenú energiu a jas. Okamžité výsledky: pleť vyzerá jasnejšie a žiarivejšie (nevhodná pre citlivú pleť).

Omladzujúca: je určená pre všetky typy pleti, predovšetkým však zrelej a stresovanej. Vyhladzuje a redukuje vrásky, spevňuje kontúry tváre. Destilát z hroznový výťažkov pôsobí ako antioxidant, stimuluje pleť a upravuje jej štruktúru. Purpurová orchidea ju zjemňuje, upokojuje a chráni. Okamžitý efekt: redukcia známok starnutia.

Upokojujúca: táto maska je ideálna pre všetky typy citlivej pleti. Po ošetrení zanechá pleť sviežu a jemnú, dokonale fixuje make-up. Výťažok pagaštanu konského pomáha zmierniť začervenanie pleti. Veľmi dobré regeneračné a antioxidačné účinky zabezpečuje výťažok z rozmarínu.

90 min

39 €

BIOPLAZMA

Bioplazma je línia založená na špeciálnych prírodných látkach, adaptogénoch, rastlinných kmeňových bunkách získaných z morských rias a biomimetikách. Bránia poškodeniu DNA, zvyšuje bunkové dýchanie, eliminuje začervenanie a podrážedenie, pôsobí imunomodulačne.

60 min

35 €

Karboxyterapia

Ošetrenie zvyšuje prekrvenie a aktivizuje bunkovú energiu, zlepšuje lymfodrenáž a spúšťa proces obnovy fibroblastov, dochádza k regenerácii kolagénu a posilneniu kapilárnych stien.
Dĺžka ošetrenia: 60 min.

Frekvencia ošetrenia: 1x mesačne

INDIKÁCIE:

 • Fotostarnutie a biologické starnutie
 • Regenerácia kože po invazívnej terapii
 • Vrásky
 • Znížený tonus a turgor
 • Kuperóza a cievne zmeny
 • Hyperpigmentácie, pehy
 • Akné, post-akné, rozacea
 • Pomalá regenerácia pokožky
 • Bledá, mdlá, devitalizovaná pleť

KONTRAINDIKÁCIE:

Toto ošetrenie je vhodné pre všetkých.

60 min

40 €

Peercing – dermarollerová mezoterapia

Mezoterapia: je založená na vpravovaní látok do pokožky spravidla pomocou mikroinjekcií do celej tváre, dekoltu a krku

pracujeme s titánovým dermarollerom

Doporučuje sa najmä:

 • pre zvýšenie tonusu pokožky
 • pre podporu hydratácie pokožky
 • proti jemným vráskam na čele, ústach a očných kútikoch
 • na jazvy po akné a pórovitú pokožku
 • pri hyperpigmentácii

Doporučuje sa 4-6 sedení.

60 min

35 €

Vitamínová prístrojová mezoterapia – mezokokteil

Dodá vašej pokožke aktívne látky vrátane kyseliny hyalúronovej. Po aplikácii je pokožka revitalizovaná.
Hydratovaná,dochádza k redukcii jemných vrások a jazvičiek po akné, redukcia rozšírených pórov,hydratácia suchej a matnej pleti, komplexná regenerácia a rozžiarenie pokožky. Výsledok je viditeľný okamžite.
Kokteil sa vpracuje pomocou prístroja a to mnohopočetnými mikroinjekciami do celej tváre, krku a dekoltu, či chrbtov rúk.

60 min

50 €

RECOVERY OŠETRENIE - PRE a POST

Terapia na báze rastlinných kmeňových buniek.

 • zvyšuje účinnosť kozmetických a lekárskych zákrokov
 • poskytuje optimálnu starostlivosť, ktorá sa odporúča pre hyperaergickú pleť, pleť náchylnú na zápal, eryterm, rozaceu, kuperózu

Paramedicínske ošetrenie urýchľujúce hojenie regeneráciu pri rôznych kozmetických a lekárskych zákrokoch.

70 min

29 €

OŠETRENIE OXIGEN PRIME

Luxusná rejuvenizačná a liftingová starostlivost: Fyziologicky stimuluje a regeneruje jednotlivé štruktúry pokožky a extracellulárnu matrix, účinne okysličuje a hydratuje pokožku, znižuje hĺbku vrások.

60 min

31 €