Kozmetické ošetrenia

Ošetrenie tváre a dekoltu

Tvár a dekolt. Časti tela, ktoré reprezentujú, odhaľujú, navnadia. O tvár a dekolt je potrebné sa dobre postarať. Vyberte si z ponuky kozmetických ošetrení tváre a dekoltu. Počas ošetrenia Vám vysvetlíme a naučíme Vás, ako sa správne o svoju tvár a dekolt starať.

Ošetrenie očného okolia

Oči sú bránou do duše človeka. Prvý očný kontakt si zväčša pamätáme navždy. Aj o očné okolie je potrebné sa dobre postarať, aby Váž pohľad bol vždy krásny a vyjadroval Vašu osobnosť. Odporučíme Vám najlepšie ošetrenie očného okolia spoločne ho upravíme presne podľa Vašich predstáv.

Líčenie

Nie je líčenie ako líčenie. Každá príležitosť si vyžaduje špeciálnu formu a druh líčenia. Iné líčenie treba zvoliť pri každodennej ceste do práce a iné na večerný ples. Idete si spraviť exkluzívne fotky? Pre fotenie a filmovanie sa používa špeciálne líčenie, ktoré pomôže kamerám a fotoaparátom zachytiť Vašu jedinečnosť.

Depilácie

Depilácia - odstránenie nepríjemných a nepekných chĺpkov na tých partiách tela, kde ich nechceme mať. Kedysi veľmi bolestivá a nepríjemná procedúra. Dnes tomu už tak nie je. Zverte sa nám do rúk a aj depiláciu môžete mať radi. Zbavíme Vás chĺpkov na tých partiách, kde si ich neželáte.

Ošetenie nechtov (manikúra, pedikúra)

Túžite po krásnych nechtoch, ktoré sa stanú čerešničkou na torte vašich rúk? Dôkladne sa postaráme o Vaše nechty, upravíme ich, ošetríme a samozrejmosťou je aj návrh nechtového dizajnu. Vaše nové nechty podporia Vašu individuálnosť a jedinečnosť.

Kozmetické telové masáže

Príďte si vybrať kozmetickú masáž. Po celodennom strese a naháňaní si doprajte oddych a zrelaxujte vďaka šikovným rukám profesionálov. Kombináciou priestoru, hudby, vône a masážnych techník prežijete neopakovateľné uvoľnenie a relax.