O nás

Lotosový kvet je symbolom čistoty a krásy. Najmä v budhizme znázorňuje kultiváciu ľudského ducha, keďže vyrastá z bahna na dne vodných plôch a predsa, keď sa rozvinie na hladine, je pôvabný a krásny.

Cieľom a zároveň filozofiou nášho beauty salónu je nielen udržiavať krásu tela, ale starať sa aj o krásu a čistotu ducha.

harmónia duše a tela vytvára dokonalú krásu.

Niečo navyše

Kozmetické štúdio Lotus sa nachádza na historickom námestí v centre Bojníc.

Jedinečnosť, ktorou sa Lotus výrazne líši od iných kozmetických salónov, je vo forme poskytovania kozmetických ošetrení a to „Len na objednávky“ čo zabezpečuje klientke nielen pokoj a súkromie počas ošetrenia potrebný k relaxu na všetkých úrovniach, ale predovšetkým dovoľuje kozmetičke plne využiť dobu ošetrenia k individuálnym potrebám zákazníka.

Svadobné salóny

Naše dlhoročné skúsenosti a spolupráca s medzinárodnými svadobnými agentúrami sú prínosom hlavne pre klientov a klientky, ktorí vstupujú do manželstva s partnerom so zahraničia, alebo po dlhšom pobyte v zahraničí. Komplexnosť, ktorú dokážeme zabezpečiť, pomôže nie len zrelaxovať, ale aj dosiahnuť požadovaný estetický vzhľad od hlavy až k pätám a to nie len nevestám. Samozrejmosťou sú aj ošetrenia pre pánov, ako aj ďalších svadobných hostí. Za Vašu dôveru, Vás čaká v deň „D“ krásny pocit pohody vo vlastnej koži.