Prístrojové ošetrenia

Prístrojové ošetrenia v našom kozmetickom salóne poskytujú najmodernejšiu starostlivosť o vašu pleť. Využívame pokročilé technológie na hlboké čistenie, hydratáciu a omladenie pokožky. Doprajte si profesionálne ošetrenie s viditeľnými výsledkami a zažite revolúciu v starostlivosti o pleť.

Naše služby

Vitamínová prístrojová mezoterapia – mezokokteil

Dodá vašej pokožke aktívne látky vrátane kyseliny hyalúronovej. Po aplikácii je pokožka revitalizovaná.
Hydratovaná, dochádza k redukcii jemných vrások a jazvičiek po akné, redukcia rozšírených pórov, hydratácia suchej a matnej pleti, komplexná regenerácia a rozžiarenie pokožky. Výsledok je viditeľný okamžite.
Kokteil sa vpracuje pomocou prístroja a to mnohopočetnými mikroinjekciami do celej tváre, krku a dekoltu, či chrbtov rúk.

60 min.

Terapia fotónovým svetlom

Inovatívny spôsob, ako sa zbaviť akné, vrások, unavenej pleti a ďalších nedokonalostí. Terapia fotónovým svetlom patrí v oblasti dermatológie medzi najefektívnejšie nástroje v boji proti chronickým kožným defektom. Oproti laserovým ošetreniam nespôsobuje fotónové ošetrenie pomocou LED svetiel žiadnu bolesť či vedľajšie účinky, ktoré potrebujú čas na zahojenie.

Rádiofrekvencia

Monopolárna rádiofrekvencia
Väčšia hĺbka prieniku – elektródy sú od seba významne vzdialené. Využitie nachádza pri väčších prístrojoch v dermatológií a flebológií. Používajú sa ablatívne aj neablatívne. Indikáciami sú predovšetkým cievne abnormality, hĺbkový resurfacing, liečba kŕčových žíl (endovenózna ablácia) a redukcia podkožného tuku.

Bipolárna a tripolárna rádiofrekvencia
Prienik je predovšetkým na úrovni pokožky a čiastočne zamše – elektródy sú blízko seba v rámci jednej hlavice. Je vhodná pre profesionálnu salónnu starostlivosť. Pôsobí predovšetkým na obnovu kolagénových vlákien – pevnosť a pružnosť kože – a má okamžitý účinok. Vďaka veľkosti hlavice je možné použitie aj okolo očí, úst a nosa.

Rádiofrekvenčný neinvazívny resurfacing tváre
Táto téma sa objavila na prelome tisícročia najskôr v USA, ale behom niekoľkých rokov sa stala doslova hitom špeciálneho kozmetického ošetrenia.

Ošetrenie galvanickou žehličkou

Galvanická žehlička je prístroj, ktorým sa dá pleť dokonale hĺbkovo vyčistiť, zjemniť nežiadúce vrásky, pigmentové škvrny a vyživiť spodné vrstvy tkaniva, kde sa tvoria nové bunky. Galvanická žehlička je jedným z najlepších spôsobov ako môžete svoju pleť udržať mladú a to bez chirurgického zákroku.

Odporúčame na:

  • čistenie pleti
  • vklepávanie výživných látok do pokožky
  • vyhladenie vrások
  • odstraňovanie škvŕn a bielenie pleti
  • liečba akné
  • ošetrenie citlivej pleti
  • detoxikácia pleti
40 min.

Ultrazvukové čistenie pleti – Skin Scrubber

  • čistenie pleti, pri ktorom sa pleť čistí bez naparovania a bolestivého vytláčania. Vhodné pre citlivú pleť, ideálne, keď máte ťažkosti s olupovaním pleti a potrebuje výživu, hydratáciu a regeneráciu
  • je príjemné, nenáročné s okamžitým viditeľným účinkom
80 min.